Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1.5 óra járkálás naponta v...

Prto3inVitez kérdése:

1.5 óra járkálás naponta v egy nagyon alacsony komfort fokozatú kolesz a jobb sztetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A járkálást választanám. 2 hónapot laktam egy alacsony komfortfokozatú koleszban. Soha többet!
2016. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát 1,5 óra még vállalható ha ez oda visszára van, 3 óra azért már sok, viszont azt is figyelembe kell venned ha egyetemről van szó, hogy az óráid nem mindig egymás után lesznek, így előfordulhat olyan is, hogy reggel 2 óra és este 2 óra, akkor napközben nagyon nem fogsz tudni mit csinálni
2016. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél óra csak oda, vagy összesen? Akárhogy is, nem tűnik olyan soknak. Tudsz tanulni utazás közben.
2016. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos csak oda 1.5, a napi utazás 3 óra lenne. a kolesz ott van az egyetem mellett 5 percre kb. csak elég tróger szar az egész
2016. aug. 8. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Albérleti szoba kihozható úgy átlagban a kétszereséből a kolinak, ha nem a főváros akkor azért 20-30 körül már találsz szobát.
2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyit utazok naponta. Kibírható. Ha esetleg nem bírnád akkor próbáld ki a kolit. Az albérlet elég drága főleg ha nincs anyagi támogatásod. Már vidèken sem nagyon találni szobát 30 ezer alatt és akkor még nem is ettèl. Ha közösen bérelsz egy szobát mással akkor olcsóbban kijöhet.
2016. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!