Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet hogy engedjék, hogy férfi létemre fodrászként tanulhassak? Ők azt mondják férfifodrászként selyemfiúnak néznének.

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, könyvelőként dolgozok, de ősszel nagyon szeretnék fodrászként tanulni esti iskolarendszerű OKJ képzésben, mert nagyon szívesen csinálnám, kreatív, ügyes kezű vagyok. Mellékállásban szeretnék fodrászként dolgozni.

2016. aug. 11. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy, nem kéred a szüleid engedélyét ehhez.
2016. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%

"engedjék"

"23 éves fiú vagyok"

...-.-"

2016. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De 23 èvesen miért kèrsz engedèlyt?
2016. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekik a kívánságműsorban a "Gedeon bácsi, a nők bálványa" c. klasszikust :)
2016. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, nem engedélyt, hanem a támogatásukat, hogy ne gondolják, milyen rossz ötlet, nem férfias dolog egy férfi fodrász gondolatukat megváltoztatni!
2016. aug. 12. 06:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj beleegyezésre. Éld az életed! Komolyan! 32 vagyok 3 suli után sem tartják helyesnek az életem. Ha mindig másoknak akarsz megfelelni, nem tudod nyugodtan élni az életed. Vágj bele és élvezd!
2016. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Magyarázd el nekik, miért fontos ez neked. Meg kell értsék és elfogadják a választásodat. Mondd meg nekik, hogy mindenki maga tudja, hogy ő mire vágyik, és mi a jó neki. Mert ez így van... Ha meg nem fogadják el, hát akkor békével menj a saját utadon. Nem az övékén, a sajátodon. Szülőknél gyakori, hogy a gyermekükre hárítják a saját álmukat vagy elkípzelésüket, csak mert nekik nem sikerült megtalálniuk azt. Azzal foglalkozz, amit a szíved mond. És ez nagyon komoly...
2016. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinald es kesz.

Attol, hogy eleinte nem tamogatjak, meg kesobb lehet el fogjak fogadni, ha meg megsem, az az o bajuk.

2016. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem ciki, vagy b*zis, ha egy férfi fodrász?
2016. aug. 12. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, azt tanulsz, amit akarsz, ami érdekel. Jóval több a férfi a fodrászok között, mint a szüleid gondolnák (nem beszélve a borbélyokról, akik mindig is férfiak voltak!), ráadásul a mesterfodrászok többsége is férfi, mégsem lesznek tőle selyemfiúk. Még ha hímringyónak akarnál állni, megérteném a szüleid aggodalmát, de így?
2016. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!