Szakács vagy eladó?

Figyelt kérdés
Dolgoztam mindkét szakmában és mindkettőt nagyon szerettem jól főztem de nagyon stresszes és nem keresek többet napi akár 12-14 órával is mint áruházban és most adódott egy lehetőség hogy mindkét szakmára jelentkezhetek de nem tudok dönteni

2016. aug. 16. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön mindkettőt jól megfizetik Magyarországon egyiket sem . Én a Szakácsot választanám abba belevihetsz egy kis kreativitást legalább ... bár a magyarországi átlag éttermek a béka segge alatt vannak , egyébként ez a helyzet Németországba is ott is képesek a megpenészedett zöldséget felszolgálni ... Mindkettő stresszes meló ha Magyarországon végzed , azt válaszd ami több pénzt ígér ! De inkább tanuld a nyelvet és irány külföld !
2016. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalom nap mint nap a konyhában való igénytelenséget, külföld tervben van folyékonyan beszélek angolul és németül is :)
2016. aug. 16. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, hogy minden fiatalt külföldre irányítanak egyesek. Mi lesz akkor ezzel az országgal, arra nem gondoltok??? Én egyébként a szakács szakmát választanám, az szakmának nevezhető, az eladó az nem annyira, persze, ha külön szakosodsz egy bizonyos cikk eladására, mondjuk elektromos dolgok, kertészeti bolti eladó stb., akkor lehet azt is szakmának tekinteni, mert akkor érted is, hogy mit adsz el.
2016. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!