Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az egész nyarat szivesen a...

Az egész nyarat szivesen a Balatonon tölteném, dolgoznék! Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Amibe van tapasztalatom, ismeretem: fodrászat, pincér, pultos, bolti eladó, szakács, kürtöskalács sütés, csapos és takarítás, ha kapok szállást. Hol tudnék így jelentkezni, pályázni? Diákszövetkezeten keresztül már próbáltam. Valakinek valami ötlete? előre is köszi! 19 éves lány.

2012. nov. 18. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én is próbálkoztam tavaly mindennel és végül ismerősön keresztül sikerült csak. A diákmunkás honlapok sajnos többnyire nem jók. Rendes álláshirdető oldalon próbálkozz. Én is ott találtam (nyár után). Pl. aprod.hu stb... de leginkább a jobboard.hu-t ajánlom. Teljesen új, magyar oldal és teljesen ingyenes is. Tényleg nem kérnek semmi pénzt (a többivel ellentétben). De én szemly szerint minden hirdetek :)

2012. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!