Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet legkönyebben...

Hogyan lehet legkönyebben tételt tanulni?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés.
2010. ápr. 19. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ezekkel szenvedek most az értettségi miatt, de mivel tavaly csináltam két előrehozottat, ezért mondhatni már kezdek belerázódni. Én olyan típus vagyok, aki szeret mindent utolsó pillanatra hagyni, aztán meg kapkod... NA EZT NE KÖVESD! :D Szóbeli előtt 4 napig tanultam 2 szóbelire, úgy hogy tudtam hogy jól kell sikerülniük különben úszik az 5-ös (ponthatáron voltam), de akkor úgy hogy látástól vakulásig, reggeltől estig, csak ebédelni álltam meg. Ezt nem kívánom senkinek! Már tótágast álltam, fejjel lefelé lógtam az ágyról, fürdőkádban fekve, udvaron a hintaágyban, mp4-gyel séta közben...

Én azt javaslom neked, hogy ne csak ülj a tételek fölött, hanem próbáld felfogni ésszel amit tanulsz, elképzelni stb. Illetve az nem vezet semmire, ha órákig csak fekszel és olvasgatod, mert előbb utóbb nyűgös leszel, és már tojsz az egészre, koncentrálni sem tudsz... Csinálj közben ezt azt, váltogasd a "helyszíneket", mozogj, bármi!

2010. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!