Műszaki menedzser Bsc-t mennyire ajánlotok humán beállítottságú lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Korábban már elvégeztem egy könnyebb szakot gazdasági karon, de nem igazán jött be vele az élet, ezért gondoltam rá, hogy elvégzem a műszaki menedzsert, mert többektől hallottam hogy jók az elhelyezkedési és kereseti lehetőségek és el tudnék fogadtatni számos tárgyat. Viszont erősen humán beállítottságú vagyok, ide pedig tudom hogy keményen a reál tárgyak kellenek. Mit gondoltok, aki már elvégezte, mekkora esélyem lenne így eljutni a diplomáig, vagy egyáltalán van-e értelme nekiugrani?
2016. aug. 17. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kemény reál tárgyak? xD Ne viccelj. A műszaki menedzserről csak annyit, hogy nem tudják mire felhasználni a képesítést, mert nem mérnök, de nem is gazdász pedig a képzés valahol a kettő között van. Tulajdonképpen egyik se. Ha erősen humán vagy akkor a jogi kart ajánlom, azzal jól lehet keresni.
2016. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól el lehet vele helyezkedni, de ez inkább reál, hiszen matek és fizika az alapja a dolognak, hiszen ott van benne a mérnöki tárgyak nagyja.
2016. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
határozottan reál az egész :D az elsőnek üzenem,hogy a gazdasági képzés, meg a mérnöki képzés is mind mind reál :D és hát hajrá :) barátom is azt csinálja,de nagyon reál értsd úgy,hogy matematika,ábrázoló geometria,mechanika,kémia és még 1-2 ilyen szép tárgy még csak az első félévben ( ja és ezek az órák a gépészmérnök első féléves tárgyai :D )
2016. aug. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!