Milyen az idegenforgalmi szakmenedzser szak?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyak vannak a főiskolán, hol lehet vele elhelyezkedni diplomázás után ?
2008. szept. 30. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

ez pár féléves képzés,kb okj-s szint.Sokra nem mész vele mert az idegenforgalomban nagy a szelektálás.Katalógusokat még lehet vele osztogatni.

Egy szakmabeli

2008. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez egy okj-s szak... 4 féléves... megcsináltam... de az előző hozzászóláshoz tudok csatlakozni csak... sokta tényleg nem érsz vele:) arra jó hogy időt húzz:S sajnos ez jó pár év távlatából is láthatóvá vált:(
2009. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a két előttem szólóhoz.

Egyébként ha érdekel a tantárgyak a Pannon Egyetem Georgikon Karának kihelyezett képzésén az alábbiak:1.évben:Turizmus gazdasági alapjai,Turizmusföldrajz(Mo),Pszichológia,Turizmusmarketing,Bevezetés a közgazdaságtanba(nálunk ez sima matek formába ment csak),Vendéglátói alapismeretek,Turizmusmarketing,Turizmusföldrajz(Európa),

Szállodai ismeretek, Üzleti kommunikáció, Idegen nyelv,

Jogi alapismeretek, Rendezvényszervezés, Informatika


2.év:Munkaerőpiaci ismeretek, Etikett és protokoll,Szakmai

idegennyelv, Tárgyalási és értékesítési technikák, Művészettörténet, Egészségturizmus,Szállodai gazdálkodás, Vállalati gazdaságtan, Ügyvitel

2010. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Párosítsd kiemelkedő nyelvtudással, akkor lesz esélyed normális állást találni.
2011. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!