Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek összejön a pótvizs...

Szerintetek összejön a pótvizsga? Szükségem lenne a biztatásra.

Figyelt kérdés
Megbuktam történelemből, érdekes történet, nem én voltam az egyedüli.. Hála égnek csak ebből az egyből álltam bukásra, bár ez is sok. 8 tételt kaptam, vannak közöttük hosszabbak, rövidebbek. Az összeset kidolgoztam. 23-án (kedden) van a pótvizsga... addigra szerintetek ha most elkezdem még meg tudom tanulni? Nagyon kéne egy kis biztatás...

2016. aug. 19. 11:01
 1/8 anonim válasza:
Ha tanulsz, sikerülni fog, ha nem tanulsz és itt írogatsz, akkor nem
2016. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tudod! Hát te dolgoztad ki őket, akkor már szinte félig tudod is. Vedd elő először azt a párat a 8-ból, amit a legnehezebbnek tartasz, tanuld meg és az kicsit könnyít majd a lelkeden.
2016. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha most elkezded tanulni sikerülni fog! :)

szurkolok!!!

2016. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ugye a tételeket laptopon dolgoztam ki, ha átmásolom őket kézzel egy füzetbe, az hasznos vagy inkább felesleges?

2016. aug. 19. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges időhúzás. Ülj le és magolj, törinél mást nem tehetsz.
2016. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most hányadikos anyag?
2016. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
9. De nem kilencedikes vagyok, csak kéttannyelvűre járok.
2016. aug. 21. 19:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült:)
2016. aug. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!