Szerintetek sikerulhet?

Figyelt kérdés
Osztalytarsam megbukott a 11.-es irodalombol, es megkapta a tetelt, ami 8 darab, nemelyik rovid, meg van egy-ket hosszabb. A potvizsga pedig 24.-en lesz. Ha most a mai napon elkezd tanulni, 24.-ig megtudja tanulni?

2016. aug. 15. 22:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Mit ajanlotok, hogy megtudja tanulni? Hogy tanuljon?
2016. aug. 15. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
9 nap alatt az egyetemen is fel lehet készülni a vizsgára mégpedig úgy, hogy minimum 5-ös jegyért mész, szóval nehogymár ne menjen, főleg kemény 8 tétellel. Egyébként én vizsgaidőszakban úgy szoktam tanulni, hogy miután átnézem tartok egy rövidebb pihenőt, amíg kiszellőztetem a fejem, aztán újra. A napok felénél pedig szoktam egy pihenő npot tartani amikor szar*k az egészre.
2016. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő alatt nem tudja őket megtanulni, akkor mindenféle rosszindulat nélkül megérdemli a bukást. 8 tétel - pláne hogy ki vannak dolgozva - semmi! Minden nap megtanul egyet, uccsó nap átnézi őket és kész :)
2016. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy a gond, hogy a tetel nincs kidolgozva, meg 14-tol 22-ig melozik.
2016. aug. 15. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkel 9-kor, van bő 4 órája tanulni. Ne a kifogásokat keresse (keresd?), hanem álljon neki és vágja be őket! A 11-es irodalom anyag nem megtanulhatatlan, pláne ha csak 8 tétele van. Pótvizsgán nem szoktak szívózni, általában igyekeznek mindenkit kettessel átrugdosni valahogy.
2016. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jo, rendben! Egy irodalom potvizsgan milyen kerdesek lehetnek irasbelinel?
2016. aug. 15. 23:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért van nekem olyan érzésem, hogy nem a barátod bukott?

Egyébként az éves anyagból kérdezhet a tanár. Hogy mit, az iskola- és tanárfüggő, mindenki mást tart fontosnak. Érdemes a kiemelt művekre koncentrálni, azoknak újdonságaira, az irodalom fejlődésére. Nyilván könnyebb, ha az illető olvasta a kötelezőket, de úgy érzem, ez hiú ábránd. Ha jegyzetelt órán, olvasgassa a füzetét, a tanárok szeretik visszahallani, amit lediktáltak. Ha nem, tessék megkeresni valamelyik lelkiismeretes osztálytársat, aki odaadja a jegyzeteit. Egyébként nekem vannak irodalomból kidolgozott érettségi tételeim, ha leírod, mik a tételcímek, megnézem, van-e esetleg egyező, és azt át tudom küldeni.

2016. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez! Az utolsonak meg irtam levelet!
2016. aug. 16. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig meg lehet tanulni
2016. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben!
2016. aug. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!