Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. -es voltam/vagyok és...

MárkLOL kérdése:

10. -es voltam/vagyok és megbuktam. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
10. osztályos voltam/vagyok és elektrotechnikát tanulok amit nagyon nem is értek/nem is szeretem/nem is tervezem a jövőmet erre a szakmára alapozva. Év végén megbuktam elektrotechnikából és szerintem most aug. 25-én nem fogok át menni. Az iskolában jövőre nem lesz 10. osztály ahova lebukhatnék ezért mondhatni kötelező az iskolaváltás. Az a kérdésem hova lenne lehetőségem átmenni így augusztus végén?
2016. aug. 21. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A mai fiatalok mi meg nem engednek maguknak.
2016. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg mindenképpen átmenni a pótvizsgán, mert ilyenkor, bukással nem nagyon fognak átvenni. És eléggé szívás az is, hogy valószínűleg már nem vagy tanköteles, szóval ha ténylegesen nem vesznek át, azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni.

(Egyébként melyik városban élsz egyáltalán?)

2016. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!