Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit kell tanulni? Most...

Mennyit kell tanulni? Most megyek nyolcadik osztályba és valami menedzserféleség akarok lenni És nem tudom pontosan hogy sokféle menedzser van és hogy minek érdemes menni gondolkodtam külföldön és tanulásba vagyis dolgozásban

Figyelt kérdés
Mi kell a menedzserhez és mennyi hány évet kell tanulni főiskolát tudom hogy kell hozzá meg még mik kellenek gimnázium ilyenek
2016. aug. 25. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokat kell tanulni az a baj a nehez a felveteli most hetedikbe matekbol 4 es lettem
2016. aug. 25. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szakokat felvi.hu-n. Egy menedzser nem azt csinálja, hogy elvégzi az egyetemet és bumm, kész. Ahhoz kapcsolatok kellenek meg némi tőke. ami hasonlít, az a gazdálkodás menedzsment, vagy pl. az én egyetememen (dán) van marketing management. Ez a "hogyan adjuk el a dolgokat?" téma. De tényleg, NÉZD MEG felvi.hu-n milyen képzés adja azt a végzettséget, amit szeretnél elérni, és ahhoz mi kell (nyelvvizsga, emelt érettségi, pontok).


Azért mást se hanyagolj el. Nyolvadikban én építészmérnük szerettem volna lenni, most meg vállalkozást és design-t tanulok angolul.


De ami biztos kell hozzá: Kreativitás, nyelvek, érettségi.

2016. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2016. aug. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!