Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem milyen a levelező képzés?

Egyetem milyen a levelező képzés?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen a levelező képzés?

Mivel másabb?

mikor kell bejárni egyetemre?



2016. aug. 25. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hétvége felé van a tanítás, akkorra sűrítenek össze minden órát. Az emberek pedig tudnak hét közben dolgozni, meg tanulni. Nehezebb valamivel, mert kevesebb a szabadidő, de mégis szerez munka mellett plusz képességet. Lényegében ennyiről szól a levelező, a tananyag kb. megegyezik.
2016. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én járok nappalira és levelezőre is, a levelezőt nehezebbnek tartom, itt nem rágnak semmit a szádba, félig-meddig magadtól kell tanulnod. A követelmények viszont valamivel könnyebbek (értsd, kb 90% ugyan az, de az a 10% mégiscsak ott van), mint nappalin.
2016. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!