Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt matek erettsegi szakkoze...

Emelt matek erettsegi szakkozepbol?

Figyelt kérdés

Nos hat az a storym, hogy most lett egy szakmam. Viszont en mindig is egyetemre akartam jarni, csak hat eleg minosegi lusta voltam ahhoz hogy tanuljak, igy egyszer meg is buktam belole, azota meg bukdacsoltam. Raadasul 2 eve (szakma ideje alatt) nem is tanultam matekot. Most viszont realizaltam, hogy lehet tanulnom kene, igy jelentkeztem a ket eves intenziv szakma utani erettsegis osztalyba.

Emelt matek faktra is jarni fogok, igaz, masik suliba, de az egy gimnazium es a masodik legerosebb a varosban (fehervar).

2 ev alatt, emelt fakttal valahogy meg tudnam csinalni az emelt matekot, lehetoleg a legjobbra? A cel a BME mernokinfo vagy ELTE szoft.fejleszto.

Koszi hogy elolvastad ezt a verne regenyt. Felolem johet link meg barmi tanacs.



2016. aug. 27. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Meg annyit, hogy elso evben megprobalom letudni a kozepf.angolt(ez mennyi pontot ad?) infot meg focit.

Es az allamilag tamogatott johet szoba

2016. aug. 27. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakközépiskola vagy szakképző?
2016. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magaban az iskolaban mindketto van. Van erettsegi+szakma es sima szakmas osztaly is
2016. aug. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!