Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az inczédy szaközép iskola jó...

Az inczédy szaközép iskola jó hely?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy hova menjek továbbtanulni. Ez jutott az eszembe. Hegesztőnek vagy karroszéria lakatosnak, ezt még nem döntöttem el. De hamarosan kérdezni fogják. Mit ajánlotok? Mennyi az átlag?

2016. aug. 28. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy milyen iskola, de hegesztőt kerüld. Apum csak néha hegeszt, de látása elég gyenge miatta
2016. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. aug. 29. 20:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat
2016. aug. 30. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Közben megérdeklődtem és eléggé gyenge.

Volt osztálytársam 2es 8.os fizikával ment oda és el is végezte

Ha jó tanuló vagy kerüld ezt a sulit

2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 31. 18:54
 6/9 anonim válasza:
Az inczedybe csak szakgimnaziumba (mostani neve) érdemes jönni. En lany vagyok és ide járok, elég kemény amugy. Jó sokat kell tanulni. De a szakközép része se annyira rosz mint ahogy el mondjak, nagy a fegyelem amugy.de nem minden tanárnal(de minden suliba van h ennél jók, másnal nem) jo suli amugy, mikor jönnek meg nézni a sulit(pl.tanárok) csodálkoznak h ilyen az inczedy. H koszonnek egymásnak a tanárok meg a diakok, még kérdezik hogy vannak meg hasonló. Annyiból rossz h cigiznek a wc be is, még udvaron is .Miót ott vagyok nem volt verekedés amugy. De mondom a fegyelem nagyon meg van. Sorakozni kell mikor jön a tanár kettesével a fal mellett. Tesi is kemény legalább is nekünk. Ha nem tesizunk akk 1es és minden harmadiknál egy beiras. 1igazolatlan óra miatt osztályfőnöki. Komolyan veszik amugy. Nekem osztályfőnöki az 1 igazolatlan miatt van, mikor elaludtam es masodikra mentem be. Kemény suli amugy, johetsz logisztika szakra is ám, nekem osztalytarsaim kozzul van 6fiu, 7volt csak egyiket elküldték(telekibe ment) amugy ez Nyiregyen van. Bocsi a helyesirasert nem valami jo a telom
2016. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Előző vagyok. Van olyan óránk h közlekedés (logisztikát tanulok), és nem figyeltek a tanárral az óra első 5percebe, es amit vettünk volna(reklám, reklámozás) abból A4es lapra 5oldalnyi esszét kellett belole írni. Es vettük más anyagot. És megse szólaltak utanna már. Jó suli amugy de hegesztőnek ne menj. Inkabb a gimnázium részre ott eretsegid is lesz. 4ev összesen es egy jofizető szakmad is lesz.magyar tori matek angol része sem nehéz. Mi toribol lapokat kapunk pedig van konyvunk, de azért is adja így hogy érettségire rakjuk el mert teteleknek jó lesznek es nem kell írni legalább nekünk. Csak már jövőre félévkor elmegy nyugdíjba. De amugy jó tanár. Nem lehet átverni felmérőnel sem mert aláírja a lapot h ki ne cseréljük. Még észre veszi ha puskazunk(engem nem kapott még rajta) xdd.

Bár haverokkal gyere sztem, mert unalmas igy. Nekem olyan nem szimpik az osztálytársak nagy része.

2016. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nem a kérdező vagyok csak egy kívülálló.

Eléggé sokat írtál az iskoláról.

Csak nagyvonalakban olvastam el.

Esetleg lenne kedved beszélgetni?

Nem szoktam idegeneknek írni, de tetszik ha valaki ennyit tud írni :)

2016. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abban a suliban néha még isznak is, főleg a kollégisták. Minden éven van rendőri intézkedés is, szoktak előfordulni lopások is, van, hogy az öltözőben is. A szigorúság csak látszat, a megtanulandó anyag mennyisége is inkább csak körítés, nincs valami nagy híre az iskolának. Mindenhonnan mindenféle családi hátterű gyerek jelentkezik oda minden éven, aztán persze mindenkit felvesznek, csak azért, hogy elmondják magukról odafenn, hogy idén is megvolt a működéshez szükséges létszám.
dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!