Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mernokinfo fizika erettseg...

BME mernokinfo fizika erettsegi nelkul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 eves intrnziv erettsegin vagyok, es tobvabb szeretnek tanulni. A baj az, hoguly az osztalyban nem lesz fizika ora, igy nem tudok erettsegizni belole. Emelt matek es kozep info erettsegivel is tudok felvetelt nyerni? Nyelvvizsga lesz termeszetesen



2016. aug. 30. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, felvesznek fizika erettsegi nelkul is
2016. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Es bent maradni mennyire lesz nehez igy?
2016. aug. 31. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz érettségizni?
2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ket ev mulva. Igy sem vagyok biztos hogy az emelt matek sikerul, eleg szar voltam belole elotte, nem figyeltem...
2016. szept. 3. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Két év múlva szerintem a felvételi ponthatár nem lesz több a BME-n mint 395 pont. Legalább ennyi pontot szedjél össze. Ha ez meg lesz akkor felvesznek, bár nagyon sokat kell majd tanuljál, ha el is akarod végezni. Gyakorold az elmúlt évek emelt matek és közép info érettségijeit, csináld meg mindegyiket, akár többször is, ami elérhető. Nem kell fizika érettségi a felvételhez. De fizika fog kelleni, de azt meg tudod majd tanulni ott is, az előadások alapján. Csak keményen kell majd tanuljál és sokat kell majd gyakorolni is.
2016. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, mert a fizikát meg lehet tanulni, de matekból több kell az "elég szar"-nál... Tényleg, a te érdekedben mondom, hogy kösd fel a gatyád, mert itt azoknak is meggyűlik néha a matekkal a baja, akik 90% felett írták az emeltet.
2016. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Regen voltam szar. Most mar nem tervezem. Koszi a valaszokat
2016. szept. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!