Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kell ilyenkor is (lent) és ha...

Kell ilyenkor is (lent) és ha igen, hol tudok egyetemi beiratkozásra honosítási okiratot kérni vagy hogy néz ki ez a papír?

Figyelt kérdés
Szegedi Tudományegyetemen beiratkozásra azt mondták, hogy kettős állampolgároknak honosítási okiratot kell vinniük, de én nem adtam meg se az adategyeztető űrlapon, se sehol máshol az egyetemnek, hogy horvát állampolgár is vagyok, de félek, hogy mégis látni fogják valahogyan és akkor nem vesznek fel az egyetemre. Hogy néz ki ez a papír vagy hol kell igényelnem?
2016. aug. 31. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megkaptad a magyar állampolgárságot akkor adták, magyar személyid van ? Ha van akkor szerintem nem kell a honositási
2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van mindenem, ami más magyar állampolgárnak van, csak horvát állampolgár is vagyok. Horvát személyim nincs, se érvényes útlevelem.
2016. aug. 31. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az érettségidet kérik honosíttatni? Hol végezted el a középiskolát?
2016. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt is itthon végeztem, az általánost és óvodát is. Anyám akarta ezt még a születésemnél, nem saját döntésem volt.
2016. aug. 31. 20:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem a Külügyi Bizottsággal és azt mondták, hogy az én esetemben nem kell, van magyar személyim, lakcímkártyám stb.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2016. aug. 31. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!