Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, átíratkozzak-e...

Nem tudom, átíratkozzak-e másik szakra?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy bekerültem egy jobb műszaki iskolába, ahol gondolkoztam elektronika és informatika közt, és végül informatika szakra vettek fel, azt jelöltem meg elsőként. Azonban a közösség itt nem tetszik, továbbá eközben már annyira nem foglalkoztat az informatika, mint régebben, az elektronika viszont nagyon is érdekel. Az elektronikának is jó keresete van mostanában, úgy hallottam, nagyjából értem is ezt a dolgot, és ott az osztályközösség is sokkal jobb. Ha ti a helyemben lennétek, milyen érveket hoznátok fel arra, hogy maradjak ezen a szakon, vagy inkább váltsak elektronikára amíg még lehet?
2016. szept. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt csináld, ami érdekel - ha minden jól megy, azzal fogsz foglalkozni évtizedeken át!
2016. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából ez már bennem is sokszor átfutott, de az informatika is érdekel, csak mostanában kevésbé törődök ilyesfajta dolgokkal, inkább olyasmikkel amik közelebb állnak a civil élethez. Az elektromosság pl. ilyen.
2016. szept. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!