Csak nekem ilyen nyomi a családom? Hétvégi tanulószoba, könyvtár ami nyitva van (Debrecen)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már annyira elegem van a szerencsétlen családomból, most sem tudok tanulni, és annyira idegesít a szerencsétlen tesóm, aki lassan 30 éves létére még most is anyámat nyomorítja meg, meg van is már gyereke, tiszta szégyen, a többi tesóm is ilyen volt. Anyum is hülye, hogy hagyja magát kihasználni, de már valamennyi hatással vagyok rá, hogy ne hagyja már magát meg stb..

Utálom ezt az életkörülményt is... Annyi állatot tartunk, de hogy minek, csak pénzkidobás, mert természetesen hal meg a legtöbb.. Persze menjek rendezzem le őket, ráadásul szinte minden órába kellene hogy menjek a libák miatt, mert tisztára igénytelen egy állatt..., de annyira elgem van, olyan hülyék, még ha 1 nagy vájú lenne, nem 4-5 kicsi.

Meg tesóm pótcselekvése a takarítás.... Akkor is takarít mikor nem kéne, meg panaszkodik, hogy nem úgy kell stb... na azt ráhagyom mostanába, ha annyira okos, meg ha már ért valamihez, akkor csinálja ő...

Meg úgy csinál mintha én pakolnék szétt, holott a szüleim tökre igénytelenek, meg a tesóm lánya is, én meg biztos nem fogok naponta 5x takarítani, mert már nem egyszer volt olyan. Meg mikor tesómék is átjönnek, akkor mintha atombomba robbant volna, de persze nem pakolnak össze.

Meg a gyerekeiket is utálom, mert nem bírják őket megnevelni, rájukhagynak mindent. Meg mi az már, hogy undorító szavakat tanítanak neki, közbe meg röhögnek azon, hogy kimondja a kicsi? Aztán meg csodálkoznak milyen szófogadatlanok.

HÜLYÉK MINT A ......

Bocsi a negatív hangnemért, de muszáj vagyok kiadni, hogy tudjam folytatni a tanulást.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy Debrecenbe van valamilyen lehetőség arra, hogy tudjak tanulni nyugodtan, hétvégente?

Hétköznap egész nap könyvtárba és iskolába vagyok, este 8 fele érek haza.



2016. szept. 4. 13:37
 1/4 anonim válasza:
100%

Gondolom milyen lehet neked:(

Hány éves vagy?

Nálam is a nővérem 36éves egyedül él nem dolgozik és anyámék tartják el és rengeteg pénz kap

2016. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok, még két évem van hátra az érettségiig, már van egy szakmám is, igaz azt nem szeretem, ezért akarok továbbtanulni, meg amúgy is szeretek tanulni.


Aztán ha törik, ha szakad, akkor is költözöm fel a barátaimhoz/barátaimmal Budapestre, amint megvan az érettségim, és ott egy egyetemre.

Nevemet is meg fogom változtatni, és csak anyummal fogok beszélni.

2016. szept. 4. 15:29
 3/4 anonim válasza:

uh... miért nem szereted őt? az én anyám is olyan dolgokat csinál hogy megáll az eszem.. és valamikor játsza a fejet valamikor meg tiszta hülye 2 diplomával a kezeben ...-.- minek a név változtatás?

bátyám és megváltoztatta:D

2016. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jajj Istenem... annyira hasonló a helyzetem, csak én már nem járok suliba. Anyám meg a férje mindennap veszekednek, verekednek és a munka után fáradtan így jövök haza. Hajnalig tartó viták, aludni se tudok, másnap meg így menjek dolgozni és senkim nincs, akihez elmehetnék, hogy egy kicsi nyugalom legyen az életemben. De legalább neked csak a hétvégéket kell túl élned valahogy, az úgy hátha könnyebb helyzet. 22/L
2016. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!