Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idáig angolos voltam, de az...

Idáig angolos voltam, de az egyetemen nem tudom melyiket válasszam. Angol vagy német?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 éve angolul tanulok,csak az általános iskola első osztályában tanultam németül.

Ha esetleg majd valami folytán külföldre költöznék,akkor Ausztriába mennék.

Ha abszolút kezdő vagyok németből,akkor butaság volna ezt a nyelvet tanulni az egyetemen vagy inkább maradjak az angolnál?



2016. szept. 4. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvan a diplomához szükséges nyelvvizsga, akkor azt, amelyik jobban tetszik. Ha még hátravan, akkor angolt.
2016. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elsőéves egyetemista vagyok,ez lemaradt
2016. szept. 4. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem német. Jobbnak tartom, ha több nyelvet ismersz, aztán idővel kiderül, hova fogsz kimenni, melyikre van nagyobb szükség, és tudod még azt a nyelvet pontosítani, főleg, ha kimégy, akkor az ottani hétköznapokban is rengeteget fogsz tanulni.
2016. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!