Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontosan mit kéne választanom?

Pontosan mit kéne választanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most kezdtem a 11.-et,foldrajz fakultacioval.

Mar itt az ideje valami valaszt adni arra hogy mit is szeretnek majd tanulni a jovoben de annyira osszevagyok zavarodva.

Nagyon sok minden erdekelne,leginkabb ami rajzzal kapcsolatos (belsoepitesz,textiltervezes) itt leginkabb a MOME es a Metropolitan jonne szoba..

Viszont mostanaban elkezdtem erdeklodni a vegan eletmod fele ami ugyebar elegge hajlik az egeszseg fele, pl talan dietetikus? Ebben annyira nem vagyok biztos.

Meg talan a minosegellenor kapcsolodna hozza?

Vagy vannak olyan lehetosegek amik picit belenyulnak a gasztronomiaba?

Neharagudjatok annyira de annyira tanacstalan vagyok 😄



2016. szept. 4. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rajz.
2016. szept. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZÉRT MERT ÉRDEKLŐDSZ A VEGÁN ÉLETMÓD IRÁNT MÉG NE LEGYÉL DIETETIKUS... különben is földrajzzal ott nem sokra mész oda biológia kémia kell.
2016. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!