Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnám megtanulni a rég...

Hol tudnám megtanulni a rég elfeledett leckéket?

Figyelt kérdés

24 éves leszek egy hónap múlva. Már dolgozó felnőtt vagyok, érettségi után még két évet tanultam a felsőfokú szakmámhoz. Egy az egyben úgy érzem elbutulok. Régebben változatosabban tudtam kifejezni magam, nem akadt össze a nyelvem és tudtam olyan kérdésekre is válaszolni, amire ma már nem igazán tudnék.

Rosszul érzem magam, akárhányszor egy új társaságba csöppenek, mert félek,hogy hülyeségeket fogok mondani és ezáltal lenéznek. Fejleszteni szeretném magam.

Középiskolában rendkívül jó tanáraim voltak, egyetemi szinten tanított a legtöbb (biológia, kémia, történelem), viszont mivel kis lakásban nőttem fel- és éltem , minden régi füzetem - könyvem el lett ajándékozva (egy része pedig a kukában landolt). Olyan oldalak/ online letölthető tananyagok érdekelnének (vagy személyes jegyzet), ami tényleg a legaljától kezdi az ismeretterjesztést és építi fel szép lassan.

Kellemetlen és nem is tudom,hogy csak én érzek -e így, vagy vagyunk-e többen. A google a barátom, tudom, ott keresgéltem, találtam egy-két oldalt, de nem az alapokra helyezi a hangsúlyt-, vagy egyszerűen nem építi tovább. Bevált oldalak érdekelnének, módszerek akár, bármilyen jó tanácsot szívesen veszek. :)


Csak pozitív válaszokat szeretnék.



2016. szept. 5. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A készségeidet aligha a középiskolás tanulmányaid újranézésével fogod tudni javítani. Azokat mindenki elfelejti, és nincs is értelme mindenre emlékezni. Szerintem egy pszichológust is érdemes lenne felkeresned, de művelődni lehet számtalan módon, rendezvényekre járni, milliónyi könyvet olvasni, hobbiként megtanulni egy szakmát.
2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!