Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mik a tapasoztalatai? A...

Kinek mik a tapasoztalatai? A többi lent

Figyelt kérdés
Két fajta egyetemi szak között gondolkodok. Nagyon érdekel a jog és a turisztika. Egyetemek közül Budapesten bármelyik szóba jöhet. Vidéken max Szeged. Mik a tapasztalatok ? Úgy mindenre kíváncsi vagyok az alábbi ket szakot illetően . Melyiket érdemesebb választani? ELTE , BME , Corvinus , SZTE ...ezek a fő célok de bármelyik Pesti lehet. Olyanok írjanak akik ott tanulnak vagy már végeztek . Nagyon köszönöm előre is :)

2016. szept. 5. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért. *Tapasztalatai
2016. szept. 5. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én ELTE-s vagyok ! :)

Rosszat nem tudok mondani de készülj fel rá hogy a joghoz seg kell hogy tanulj. mondjuk van aki csak a kettesre hajt. Viszont olyan is aki nem tanul csak vizsga elott es igy is atmegy szerencséből de jobb ha tanulsz. Nekem a római jog nagyon húzós volt, . Szóval elég kemèny elvárások vannak, és az otthoni szabadidődből rengeteget elvesz a rengeteg magolás viszont megéri!

2016. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj a Corvinust nem lehúzni akarom de ismerősöm oda járt vendéglátás-turizmusra és tesóm is elment nyilt napra. Kész vicc! Corvinusra bekerülni nehéz de kibukni esélytelen konkrétan! :( Pedig régen mekkora elvárások voltak ott is....
2016. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a jog ajánlom a Pázmányt. :) A tanárok rendesek.
2016. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!