Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így megtanulhatok angolul?...

Így megtanulhatok angolul? Hatásos?

Figyelt kérdés

Az iskolában mindig is angolt tanultam, de eddig nem érdekelt a tanulás. Amit most meg már bánok!

Viszont megakarok tanulni angolul!!!

Néhány mondatot meg szót azért tudok, és a legjobb dolog az: amikor megérti amit mondok ( egy külföldi ) és válaszol is...

Szóval...

Megtudnám úgy tanulni a nyelvet, ha angol hanggal néznék és magyar felirattal menne a sorozat?

( Sírhant műek )

Plussz még vennék valami tanuló kazettát...


2010. ápr. 21. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
segít, később angolul angol felirattal ;)
2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg angol Cd-m van ami a kezdettől egészen a társalgási angolig megy..Én ráadásul itt kint Angliában is jártam 4 hónapos angol tanfolyamra.(naponta 3 óra) Az angol tanárnőm azt tanácsolta,hogy ha TV-t nézünk akkor csakis angol film legyen(az amerikai filmekben másképp beszélnek angolul),és csak az angol hang...Hanem érted akkor először legyen angol felírat,majd felírat nélkül..de magyar feliratot nem kéne használni,mert akkor nem az angol nyelvre fogsz figyelni hanem a magyar feliratra...Én például a BBC híreket hallgatom egész nap,mert egy nap alatt legalább 10x mondják el ugyanazokat a híreket,és a végén már érted is mit akarnak mondani..Ha tudsz tölts le angol Cd-ket mert az is jó nagyon..

Pl:

-Rosetta angol

- Taxus learning angol

-Kreatív angol

- Follow me (angol sorozat,kezdőnek,haladóknak,közép haladóknak) Ez nagyon jó

- MUZZY (angol mese sorozat szintén angolul tanulóknak) Ez is nagyon jó..

2010. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!