Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es lettem. Ott szeretném...

11. -es lettem. Ott szeretném hagyni a sulit mert nem megy az angol. Németet szeretnék külön tanárnál tanulni úgy, hogy valami szakmát elkéne végeznem okj-s vagy suliban. Szerintetek? És német nyelvel meg kimenni külföldre.

Figyelt kérdés

#OKJ #Otthogyni #mássuli
2016. szept. 6. 18:44
 1/1 anonim válasza:
Szia. Szerintem érdemes lenne úgy elvegezni ezt az iskolát hogy nekinyomod annyira az angolt hogy legalább atmenj belőle. Az OKJ-s szerintem olyan szempontból rossz hogy azt azallasinterjun nem veszik aannyira komolyan. Mint például a szakmunkaskepzoben megkapott vizsgabizonyitvanyt mivel az 2-3 de legjobb esetben 8 hónapos viszont a szakmunkaskepzes 3-4 éves szokott lenni. Azután pedig ha elvegezted ezt az iskolát elmehetsz akár érettségit tenni akar szakmát tanulni. (igaz nem tudom most mit is tanulsz). Remélem tudtam segíteni. Ha szeretnél beszélni vagy segítséget kérni írj bátran vagy szólj és írok én!
2016. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!