Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miben lennék jó a leírtak...

Miben lennék jó a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Szakmát szeretnék.

Szeretek énekelni, amihez van tehetségem, csak éppen nem tudok, mert nem foglalkoztam vele úgy soha.

Mozgékony voltam mindig is, és szerettem táncolni meg per pillanat futni is szeretek + úszni meg biciklizni.

Jól ki tudom forgatni az embereket, jó az érzékem hozzá. Többnyire bele látok az emberekbe anélkül, hogy hozzám szólnának. én szerintem tudom, hogy a másiknak éppen mire lenne szüksége és mitől lenne igazán elégedett. De ezeket úgy nézzétek, hogy nem szeretnék olyan szakmát, ahol emberekkel kell foglalkozni. Pl: ápolónő, kereskedelem stb. Nem szeretem a fizikai munkát de az ülőt sem. Valahogy a kettő között. Pl jönni-menni, de ne keljen benne azért túl sokat se talpalni, mert az én lábam 21 évesen magas boltívű és bokasüllyedésem is van, így nagyon hamar megfájdul. Ülni tartósan a nyakam, a gerincem és a derekam miatt nem tudnék, mivel vannak ilyen jellegű problémáim is.

Érdekelnek a színek összhanga, a fotózás, a stylist dolog is, de nem tudok rajzolni és tervezi sem nagyon, inkább csak újra gondolni. CVacak a műszaki érzékem, ezért fotósnak nem mernék menni. Butának érzem magam ahhoz, hogy megértem a fizikát. Hiába érdekel, nem értem...

A dekoratőr-lakberendezés is érdekelt mindig, de rájöttem, hogy nem tudok tervezni. A tervezés részben nem vagyok jó. Pl textilmintát kellett tervezni, mindig gondot okozott ez. Jól meg tudom szervezni az életemet, be tudom osztani jól az időmet, de egyedi mintát nem tudnék tervezni se egyéb más tervezősdit nem tudnék elképzelni. De ettől függetlenül szoktak támadni egyedi, kreatív ötleteim (dekoráció)

Ti mit gondoltok erről az egészről? Miben lehetnék jó? Sok minden érdekel, de kb addig amíg meg em tudom, hogy milyen szar is valójában és vannak részei amik nem mennek.


:-(


Segítsetek kérlek! 21/N



2016. szept. 6. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett veled azóta?

Engem is kb ugyanezek a dolgok érdekelnek, és a problémáim is ugyanezek

2020. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!