Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10 osztály elvégzése után...

10 osztály elvégzése után felnőtt képzés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es, az új törvény szerint érettségiznem kell szakmai tantárgyból és abban sok matek van, én meg fel vagyok mentve matekból, de nem fogadják el.

Arra gondoltam, hogy mivel nem akarok megbukni ezért átmennék felnőtt képzésre. 18 éves vagyok. Lehetséges szakma nélkül átmennem estire ? Mindenképp érettségit szeretnék.


2016. szept. 8. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fel vagy mentve matekból akkor olyan tantárgyból nem kell érettségizne amiben van matek ! Tudom mert az én gyerekem is fel van mentve és a tanár mondta nekünk.
2016. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De szakmaiból kell. Most bukott le hozzánk egy tanuló, iszonyat okos, keni-vágja a dolgokat, de nem fogadták el a matek felmentését szakmaiból ezért bukott meg :(


Én már egyszer megbuktam matek miatt feleslegesen, 5 évig teljesen magam alatt voltam, most nem fogok visszaesni abba az állapotba. Inkább sulit váltok idejébe. Mert most meg fogok bukni, az már biztos. Keverem a számokat és számolni se tudok. Mielött valaki megkérdezné, boltba külön procedúra a számolás, egyszerű összeadás is 2 perc kb. mert megkeverem a számokat. tehát a 465 ot 456-nak írom le vagy 546-nak, mikor mi. Szóval így a szakmai számítás nem menne.

2016. szept. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!