Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser Bsc-hez...

Műszaki menedzser Bsc-hez milyen Msc-t javasolnátok? És melyik iskolában?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam most, de nem kezdem el, mert nem érdekel...Kiakadtam ezeken a tárgyakon: üzleti etika, tanulásmódszertan, döntéselmélet és módszertan, gazdinfo, menedzsment alapjai, szociológia


Valami hasznos tudást szeretnék,aminek hétköznapi életben is hasznát veszem és ami munka mellett levelezőn teljesíthető. Az nem számít,hogy kell tanulni, mindenhol kell, de legalább értelme legyen. De azért beledö..gle..ni sem szeretnék munka mellett, de ha tisztességesen tanulok, elvégezhető legyen. Köszönöm a segítséget előre is. Budapest és környéke



2016. szept. 9. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Muszaki manager bsc-vel en is valami normalis okj-s szakmat javasolnek.
2016. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
például?
2016. szept. 9. 09:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Logisztika? Igaz, elég népszerű mostanában, de szerintem van értelme, és akár msc-n akár okj képzésen lehet találni.
2016. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

van olyan a Szent István egyetemen, hogy logisztikai menedzsement. Ez a tanterve: [link]


Ez akkor jó lehet?

A tanterv alapján érdekes is lehet.

2016. szept. 9. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nézz körbe, hogy mik vannak még. Olyat válassz ami érdekel és szívesen is tanulnád.
2016. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A Szent István egyetem egy bölcsész egyetem.

1 évet ki akarsz hagyni, hogy 2 évig tanulj valami nagyon egyszerűt, csak hogy irodában dolgozhass.

A világ nem így megy, és fiúként szégyeld magad, mert a boltokban csak nők pakolják az árukat és többet is keresnek, mint egy logisztikus, akinek annyi dolga van, hogy papírról felolvassa a dolgokat a telefonba.

2016. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"peldaul?"

Vizvezetekszerelo, villanyszerelo, gazszerelo, autoszerelo, szakacs, komuves, masszor, stb.

2016. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már eleve irodában dolgozom havi netto 250 ezerért az energiaszektorban vagy 10 éve. Egyébként pedig lány vagyok!

Úgyhogy ez nem nyert.

2016. szept. 9. 10:44
 9/13 A kérdező kommentje:
3.,5. válaszoló, még az energetikai mérnökön is gondolkodom BME-n. De köszönöm szépen, ez a logisztika jó dolog lehet. Nem kötelez senki rá, hogy a munkám felé specializálódjak :) Majd eldöntöm.
2016. szept. 9. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak levelező jöhet szóba?


Mert a BME-n nagyon jó a MM Msc :) de sajna csak nappali van.

2016. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!