Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bme műszaki menedzser vagy OE...

Bme műszaki menedzser vagy OE gépészmérnök?

Figyelt kérdés
Melyik ér többet?
2016. szept. 4. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne az alapjan valassz hogy melyik er tobbet. Teljesen mas a ketto. Bme mm egy menedzser szak eros nyelvtudas kell hozza es ha jo allast kapsz akkor nagyon sokat lehet vele keresni. Oe gepesz pedig egy mernok szakma ha ez erdekel ezzel is rendesen lehet keresni es allast is konyebben talalsz valoszinuleg. Bme mm re jarok amugy, es nekem is be volt jelolve az oe gepesz de igy utolag egyik se erdekel igazan jovore valszeg valtok. Jol gondold meg ha ezeken gondolkozol.
2016. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mire fogsz váltani? :)
2016. szept. 4. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, teljesen más a két szak, ha nincs meg a kellő érdeklődés, akkor nagyon nagyon nehéz életed lesz és a végén te is huszon vagy harminc évesen jössz rá, hogy váltani szeretnél.
2016. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Járműmérnökire jártam, nagy reményt fűztem hozzá, de nem ment nekem. Nem bírtam a reggeltől estig tartó tanulást és utána még mindig a zh-im kétesek voltak.

Átmentem műszaki menedzser képzésre, első hét elég érdekes. Elsőre nekem egyszerűnek tűnik, de nem bízom el magam. Tudok nyelvet tanulni majd, amire előzőleg nekem nem lett volna időm, energiám.

Szokták szidni ezt a szakot, de van rá kereslet. Egyik ismerősöm mm-es másik gazd. menedzsmentes. Mindketten hamar találtak állást, szakmai munkát végeztek diákmunkaként is már a második félévtől.


Gépészmérnöknél is nagy lehet a szórás. Ha nem tudsz azonosulni vele, megroppanthat idegileg. Egyfelől bánom, hogy ott hagytam a mérnökit, de valószínűleg nem az én világom.

2016. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!