Idegen nyelvek tanulása hasznos . És ezek?

Figyelt kérdés

Szóval egyetemista vagyok romanisztika olasz szakirányon svéd minorral. 3.év végén így felsőfokú olasz, középszintű svéd nyelvvizsgával gazdagodok. Ezenfelül megvan az angol középfokúm még középsuliból, de nagyon nyelv mániás vagyok, és nagyon érdekel az orosz nyelv, szeretnék belőle legalább egy közép nyelvvizsgát.

Mit gondoltok ér ez így valamit?Bsc után fordító-tolmács MA a cél különben.



2016. szept. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben, főleg hogy már 3 nyelv megy középfokon elkezdenék nem a mennyiségre hanem a minőségre hajtani.

Az összes mehetne felsőfokra, és a kedvenc pedig anyanyelvi szintre.

Persze jöhet az olasz is, de a középszinttel csak makogni lehet, nem felhasználni a valós életben.

2016. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*jöhet az ororsz
2016. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak érdekelne az orosz :) Angolból tervezem a felsőfokot majd, de halogatom egyenlőre kicsit most a svédre gyúrogatom magamat, mert a 0ról kezdtük annó , próbálok itthon is tanulni, illetve csak a szókincsfejlesztés megy egyedül. Egyszerűen nem tudok. Annyi nyelv lenne még amit szívesen tanulnék, akár arab.
2016. szept. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!