Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egerben a Szilágyi Erzsébet...

Egerben a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Vagy akár a Dobó István egri suliról is jöhet. Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam :(

2016. szept. 11. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Testvérem a Szilágyiba jár, szereti nagyon, jó iskola. A Dobóról pedig annyit tudok, hogy oda a befolyásos emberek gyerekei járnak leginkább.

Én az Eszterházyba járok, ha esetleg az is felmerült volna, akkor gyorsan verd ki a fejedből.:D

Szerintem a Szilágyit válaszd.:)

2016. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csontianyja válasza:
Én Szilágyis vagyok és persze azt mondom a szilágyit válaszd de itt tényleg sokat kell tanulni és nagyok az elvárások pont ezért számomra túl érdekesek a tanarok vagyis én beképzeltnek tartom őket de igazából van mire mert csomó orvos és mérnök és stb lesz az idejárókból de amúgy talán itt a legjobb a csengetési rend mert nincs 15 perces szünet igy aránylag hamar vége van a napnak és van jelző csengő ami utan kicsivel gyakran kiengednek óráról az emberek pedig háát változatos de olyan kis picsuszokat nem látsz mint a dobóba vagy a jó öreg neumannban:D arányában kedvesek az emberek de ez is változatos hogy egy osztály milyen lesz de ha pl biosz kémiára mèsz tuti jó osztályod lesz mert ott egész nap együtt vagytok de egy humán áltanános rossz tapasztalat.. spanyolt semmiképp ne válaszd második nyelvnek mert megbuksz tapasztalat...:D ha kérdésed van írj üzit:)
2016. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!