Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az érettségi a gyorstal...

Milyen az érettségi a gyorstalpalós elsősorban felnőtteknek tartott tanfolyamoknál?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni,minél előbb szeretnék túl lenni rajta. Ugyanaz a menete mint az iskolában a 2,3 éves tanfolyamoknál vagy mivel van egy éves is nem annyira részletes ?
2016. szept. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A végén ugyanazt kell teljesíteni az érettségin, mint nappali 4 év után. Én nem spórolnék ennyire a felkészülési idővel. Sok az anyag.
2016. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak engem ez az érettségi nem érdekel csak a további tanfolyamhoz kell és ezért szeretnék ezen mielőbb túl lenni.
2016. szept. 13. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelek. Én csak azt mondom, hogy nem mindegy, hogy egy adott vizsgára 5 tárgy 4 év anyagából 4 év alatt készülsz fel vagy 1. Egy év alatt, még ha napi szinten tanulnál is, akkor is kemény. Estin vagy levelezőn 2 év kell, még akkor is, ha iszonyat tempóban nyomjátok. Mert sok. Akár fontos neked, akár nem, gondolom azért a kettes nem ártana. Ahhoz meg át kell venni az anyagot. min. 4 tankönyv 5 tantárgy. 20 könyvet meg tudsz tanulni egy év alatt? Erősen kétlem.
2016. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!