Emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz egy emelt matek, ha nem tanulom emelt óraszámban, csak 3/hét? Nem vagyok hülye vagy lusta, de mégis ahova én jelentkeznék, jó lenne egy 85-90%. Valaki elmondaná hogy mennyire könnyű/nehéz? Akinek nagyon jó lett az mennyit tanult naponta és járt-e külön matekra stb. Jelenleg 10. osztályos vagyok és nem tanulok matekra mert könnyű, de szerintem ha emelt matekos lennák ez nem így lenne. Na a lényeg hogy biztosra akarok menni, mert én csak egy helyre jelentkeznék szívesen...

2016. szept. 17. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Upsz, a lennéket elírtam.
2016. szept. 17. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én 3 éve érettségiztem emeltem matekból. Nem könnyű, de meg lehet csinálni. Viszont mindenképpen járj fakultációra/külön órára. Amrnnyire én emlékszem néhány tananyag pl.:deriválás, integrálás nem tananyag közép szinten, emelten viszont igen. Emellett a közép szint témakörei emelten nyilván nehezebbek, a feladatok összetettebbek és néha plusz tudást igényel. Ha jó vagy közép szinten, az nem jelenti egyenesen azt, hogy nem kell tanulnod és az emelt is simán menne. Szerintem járj el valami emelt órára, nézz meg emelt feladatsorokat és tételsorokat, beszélj a matek tanároddal, aztan ezek alapján döntsd el, hogy milyen szinten érettségizz.
2016. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, hát én is így gondoltam. Nekem angolul kéne letennem,ezért parázok ennyire.Azt tudom ha szorgalmasan készülök rá sikerül, mert bízok a képességeimben.A gond az, hogy bár nem vagyok lusta, nem szeretném elhatározni magam, mert úgy érzem már tökre elvesztem a gyerekkorom...
2016. szept. 17. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!