Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornásznak vagy gyógypeda...

Gyógytornásznak vagy gyógypedagógusnak tanulni éri meg jobban? (Egyetemi szinten)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van már erre vonatkozóan több kérdés az oldalon, de engem elhelyezkedési lehetőségek, fizetés, szakosodási lehetőségek szempontjából érdekelne inkább a dolog. Mindkettő iránt érdeklődöm és mindkettőt szívesen is csinálnám, de nem tudom, melyik lenne kedvezőbb a későbbiekben.

2016. szept. 21. 19:30
 1/2 kzs ***** válasza:
100%
Gyógytornásznak.
2016. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
100%
Attól függ hogy nagyvonalakban az egészségügy, vagy az oktatás érdekel. A okt.-ban mostmár elég jó fizetések vannak, és maszekolni, meg külföldre menni mindkettővel lehet. Én az oktatás választanám, már csak a szabadságolások miatt is, bár korántsem annyi amennyit a nagy nyilvánosság gondol.
2016. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!