Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megért gyógyszerésznek tanulni...

Megért gyógyszerésznek tanulni? Jó a fizetés?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy neked mi számít jó fizetésnek?
2016. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Megeri ha beszelsz nyelveket es lelepsz az orszagbol, letelepedsz valahol kulfoldon es ott leeled az eleted. En is gyogyszeresznek tanultam Debrecenben, viszont angol anyanyelvu vagyok, szoval nem volt gond az angol tudassal. Ahogy vegeztem az egyetemen, Angliaba mentem, ott 3 evet dolgoztam es az ottani munkahelyem segitsegevel hazakerultem az Egyesult Allamokba. Azota is itt elek. Soha nem gondolkoztam azon, hogy valaha is visszaterek Magyarorszagra, fokent azert nem, mert nekem szuleim magyarok, de en nem.
2016. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem. A szak nehéz, túlképzés van. Egyre több a gyógyszerész, nyomottak a bérek. Lassan, vagyis már egyes helyeken a kezdő tanári fizu jobb, mint a gyógyszerész. Odavágtak ennek a szakmának is a képzési keretszám növelésével. Értem ezt a színvonalra is és a túlképzésre is. Hallok már 150-170 ezres kezdő fizukat is. Igazából ezen a területen az elmúlt években csökkentek a keresetek. Valaki cáfolja meg, amit írok... Siralmasnak látom a helyzetet.
2016. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fentebb megcafoltam. Kulfold az egyetlen esely arra, hogy komoly karriert fusson be az ember. En mar Angliaban is 2500 fonttal kezdtem, amikor hazamentem az Egyesult Allamokba, akkor mar 3700 font volt a fizetesem, idehaza az USA-ban pedig tobbet keresek mint Angliaban kerestem.
2016. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Magyarországról beszéltem fentebb.
2016. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!