Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel otthon...

Hogyan készüljek fel otthon az ECDL vizsgára?

Figyelt kérdés
Könnyen fel lehet készülni otthon vagy menjek el egy tanfolyamra?

2016. szept. 25. 14:55
 1/3 monstera válasza:

Szia!


Én készültem már fel otthon ECDL vizsgára. Az ECDL honlapján fent vannak a modulok és a vizsgafeladatsorok, ezek megoldása részben fent van a neten, keress rá youtube-on. De van letöltő oldalad, ott keress rá, mert elvileg fent vannak a megoldások. A különböző elméleti feladatok megoldásai elvileg fent vannak neten, csak írd be keresőbe és kidobja, de nem mindegyik válasz jó, pár darab, de elég, ahhoz, hogy sikerüljön. Csak vizsgára jelentkezel, akkor menj Dialógusházba, ott korrektek vizsgán, a leggyakrabban a Ruanderben van vizsga, elvileg minden héten, de ott szigorúak, és ott nem árt, ha ECDL központi vizsgamegoldókulcsait gyakorlod be.

2016. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi!!! De a megoldásokra hogyan keressek rá? Nem sikerült megtalálni.
2016. szept. 29. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik részből készülsz fel?Én most készülök fel a 3 részből (Szövegszerkesztés).Az infó tanárunk (aki ingyen felkészít minket) kiadta egy lapon a fogalmakat (pl.: Mire szolgál az asztal?Mire szolgál az asztal?A telepített alkalmazások ikonok általi gyors elérésére.)Ha gondolod akkor elküldhetem ezeket a fogalmakat.
2016. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!