Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki, aki 2005-ben...

Van itt valaki, aki 2005-ben érettségizett és most újta felvételizik? Vagy valaki, aki érti a pontszámítást?

Figyelt kérdés
Szóval amikor érettségiztem, a matekot ismételni kellett, és én inkább az év végi jegyemet kértem. Így nincs %-os eredményem, a tanulmányi pontoknál nem számolhatok vele. A kérdés: ilyenkor 4-gyel kell osztani vagy ugyanúgy 5-tel az átlaghoz? A másik. Ha a nyelvvizsgám, ami akkor megfelelt emelt szintű érettséginek, de most nem számíthatom be felvételin, kivéve tanulmányi pontok számításánál, akkor az így kapott pontokkal jelentkezhetek olyam szakra, ahová kell emelt szint, de nekem elvileg nincs, de a pontom elég? Nagyon hálás lennék, ha valaki tudná a választ, felvitől még nem jött. Köszi

2016. szept. 29. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A duplázós módszerrel mennyi a pontod?
2016. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakra szeretnél felvételizni?
2016. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már kaptam rá választ.
2016. okt. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!