Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire volna nehéz két...

Mennyire volna nehéz két osztatlan tanárképzést egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés
A német-történelem és a kémia-biológia szakokat szeretném egyszerre végezni, ehhez lenne egy emelt német érettségim és egy közép kémiám. Szerintetek mennyire lenne nehéz elvégeznem a kettőt egyszerre (az egyiket levelezőn csinálnám), lehetőleg minél jobb eredménnyel?
2016. okt. 4. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nehéz. Meg felesleges is. Attól, hogy 4 szakon taníthatsz majd, nem fogsz többet keresni. Ráadásul sokat kellene fizetned képzésért, mert csak 12 (vagy lehet, hogy tanári 14) félevet támogat az állam. Amikor párhuzamosan jársz két szakra az ilyen szempontból duplán számít.

Ha mindezek nem számítanak neked, akkor gondolj bele abba, hogy azért egyetem mellett szükség van egy kis szabadidőre, sportra, szórakozásra, ami meg szintén nem fér bele, ha a még hétvégeken is egyetemre jársz.

2016. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úristen ne tedd ezt magaddal.

kettőtől is meg fogsz szakadni, az idő miatt!


és nem gondolkodtál az érettségid miatt a kémia-német szakon?

biosz nagyon nehéz, szerintem ha nincs emelted, nagy hátránnyal indulsz - persze nem feltétlenül kell érettségizni, csak legyen minimum emelt szintű tudásod.

törinélugyanez

2016. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj a kémia-biosznál, az is nagyon sok
2016. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maradnék a kémia-biosznál, az is nagyon sok
2016. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!