Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné pszichológusnak...

Megérné pszichológusnak mennem? És mi van a pszichiáterrel? Esetleg van valaki az oldalon, aki ilyen szakon van/ezen végzett (mind2-ből valamelyik)? Olvasgattam róla, de nagyon sok dolgot még mindig nem értek.

Figyelt kérdés

Tudom, van a két véglet, aki szerint megéri pszichológiára menni és, aki azt mondja éhbérért dolgoznak. Illetve ott van a pszichiáter is, ami érdekel, de tudom, hogy előtte orvosira kéne mennem, viszont a kémiával nem gyakran vagyok jóban.

Még rengeteg kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Mit fizet az állam, mennyi az önköltségem és még sok.

Valaki tudna segíteni akár üzenetben, akár bármilyen közösségi oldalon, hogy feltehessen a kérdéseket?

Hamarosan jó lenne eldöntenem mihez szeretnék kezdeni az életemmel, de a legtöbb dolog, ami érdekel, az vagy nem keres sehogy, vagy a csapból is ők folynak.

Ismerem a felvi.hu-t, de hát attól se lettem okosabb.



2016. okt. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ha a felvi-től nem lettél okosabb, akkor senki sem tud rajtad segíteni, ott minden le van írva.

Max a aszemélyes benyomások lehetnek azok, ami itt pluszként érkezhet válasz.


Aki ilyen alap információknak nem tud utánanézni, az alkalmatlan lesz pszichológusnak és orvosnak is.

2016. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pszichiátria jobban megéri, főleg, hogy pszichológiából elég nagy túlképzés folyik szvsz.

Viszont ha az orvostudománynak csak ez az egy területe érdekel, akkor szerintem megszenvednéd az orvosit, így én azt mondanám, hogy talán érdemesebb lenne a pszichológiát választanod.

2016. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!