Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki szakra milyen...

Riseagainst96 kérdése:

Villamosmérnöki szakra milyen érettségi követelmények vannak? Emelt kell valamiből hozzá?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. (De nem árt ha van matekból vagy fizikából.)

[link]

2016. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is írod meg, a tudás kell, különben nem leszel ott sokáig.
2016. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős matek és fizika kell hozzá. Ha nem is felvételi követelmény, de ha nincs meg az erős matekod max. 1 éven belül kívül találod magad. Ezért nagyon rossz a mostani rendszer. Hogy nem külön felvételi van ami egyértelmű hanem ilyen kusza rendszer lett. Gyakorlatilag ha nem tudsz emelt érettségit legalább 85-90%-ra megírni akkor meg se próbáld, mert esélyed sincs bent maradni, vagy 10 év alatt végzed el az első 2 évfolyamot amire ma már megint van példa. És az emelt mellett nézegessél régi felvételi feladatsorokat 1990-2000 környékéről, azokon érj el 80-85%-ot legalább.
2016. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már 1tantárgyból min. kell emeltezni

Nálunk akik mérnökire készülnek fizikát és matekot tanulnak, de van aki az informatika faktot is felvette hozzá

2016. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonló,mint a metrómérnökire:D
2016. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom megjelölted kulcsszónak a BME-t, amit a 3-as ír az arra igaz is lehet, viszont ha másban is gondolkozol akkor azért ennyire nem vészes. Nem tudom mire lettem volna képes emelten mert középsuliban még nem foglalkoztam a reálal, de Kandón egy erős közép matekkal egész jól belerázódtam.
2016. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
7%
A villamos az egy jármű.
2016. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!