Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb egyetem/főisk...

Melyik a legjobb egyetem/főiskola, ahol turizmust tanítanak? Mit ajánlotok/mit nem és miért? Illetve ajánljátok ezt a szakmát? (turizmus-idegenforgalom)

Figyelt kérdés

Budapesten melyik a legjobb főiskola, ahol turisztikát tudok tanulni? Ajánljátok ezt a szakmát?

Aki esetleg BGE-re jár és ezt tanulja, mi a véleménye? Nem bánta meg? Az oktatás milyen? Metropolitan esetleg? Későbbi elhelyezkedés szempontjából milyen?

Miket tanítanak egyébként turisztikán? (Mármint milyen órák vannak)



2016. okt. 15. 16:27
 1/1 anonim válasza:

Én BGE-s vagyok, igaz nem turizmusos, de angol nyelven tanulom a kereskedelem marketinget. Nekem nagyon tetszik, igaz, nem könnyű, de megéri. Én inkább olyanokat ismerek akik a turizmus vendéglátást is angol nyelven tanulják. Tudni kell, hogy az első vizsgaidőszak rostál, nehéz. Ez van. Én (nyilván) a BGE-t ajánlom. A tanáraim rendesek, jóindulatúak és korrektek. Sok közös órám van turizmusosokkal, amit tudok hogy tanulnak: gazdasági matematika, közgazdaságtan, számvitel, idegen nyelv, számítástechnika, bevezetés a turizmusba, angol tanulási technikák (ez csak angol nyelvű képzésen van), meg van nekik konyhai gyakorlat, gazdasági jog, és még sok más amiket sajna nem tudok így fejből. :)

Remélem még aktuális a kérdés.

2017. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!