Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Helyszínelő szeretnék lenni,...

Helyszínelő szeretnék lenni, mi kell ehhez?

Figyelt kérdés
Hol érdemes ezt tanulni? Mennyire lehet ezzel elhelyezkedni?

2016. okt. 16. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon ilyen nem nagyon van, bűnügyi nyomozónak kell menned, de nem ilyen CSI meg NCIS féle munkád lesz, erről ne is álmodj.
2016. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az NCIS-ben tök jól néz ki. Nálunk ez szánalmas munka. Se napszemcsi, se fekete bőrdzseki, csak Pista bácsi a konyhakövön, meg a szomszéd Jóuzsi, aki lebökte. Szerintem aki erre vágyik, az erősen túlmisztifikálja a fejében. Ahogy a Vészhelyzet is baromi jó sorozat volt... a magyar sürgősségi egészségügyet meg inkább hagyjuk.
2016. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem még korábban egy helyszínelővel, ő is elmondta, hogy tényleg hogy is néz ki egy ilyen, több történetet is mesélt... egyik se volt kellemes. Tisztában vagyok vele, hogy az NCIS meg az efélék nem ezt adják vissza..

Ha elmegyek bűnügyi nyomozó szakra, akkor azzal később milyen lehetőségeim vannak?

2016. okt. 16. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell nyomozónak lenned ahhoz hogy helyszínelő lehess.

Elvégzed az alap rendészeti szakközépiskolát és átkéred magad a vizsgálati alosztályba(valami ilyen neve van).

2016. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendor suli egyertelmu pl Hajnóczi József Gimi vn rendor nyomozo sztem ez a Helyszinelo egy opcio vmelyik fo szakmaban erdeklodj a sulinal.
2017. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!