Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki volt már ehhez...

Valaki aki volt már ehhez hasonló helyzetben segítene?

Figyelt kérdés

Magántanuló szeretnék lenni. Az osztályomban 2 ember az, és 1 lány az volt de tavaly előtt elment az osztályból. Beszélgettem velek, hogy milyen stb., de mélyebben nem mentünk bele a témába.

Most leszek végzős, és a 3 év alatt nem tudtam be illeszkedni az osztályba pedig próbáltam. Akiket szereztem barátokat később mind elmentek. Nem szeretem az osztályom, nem is jövök ki velük, ebben a pár évben még egy pluszként jött az is, hogy elhatalmasodott rajtam az antiszocializmus.

Rosszul érzem magam a közelükben..

Másik iskolába meg nem vettek át így utolsó évre.

Ezért merült fel, hogy szülői kérelemre magántanuló legyek. Ha ezeket írom le a magántanulói jogviszony létesítést kérő papírra, akkor engedélyezni fogják vajon?



2016. szept. 1. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!