Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lenne nehéz egyszerre...

Mennyire lenne nehéz egyszerre csinálni a történelem-német és kémia-biológia tanári szakokat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Azta, most tényleg négy szakot akarnál egyszerre tanulni? Szerintem nagyon nehéz. Minden szaknak megvannak a maga követelményei, nehéz tárgyai, stb. A karoknak is különböző lehet a követelményrendszerük.

Az sem mindegy melyik egyetemről van szó. Az ELTE-n például a város két különböző pontján van a BTK és TTK, azok között ingázni nagyon nyűgös. Még az azonos karon lévő tárgyakat is nehéz összehangolni, hát még a különböző karokon.

Szerintem jobban jársz, ha kiválasztasz kettőt és azt a szakpárt csinálod.

2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az egyiket levelezőn.
2016. okt. 17. 20:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul, a levelező tanárin nem is kötelező minden előadásra bejárni.
2016. okt. 17. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb lehetetlen. Ez olyan sok tanulási időt igényel, hogy ez kivitelezhetetlen lesz.

A kémia biosz önmagában a rengeteg laborral elviszi az időd 70%-át, és a maradék 30%-ba pedig pihenned kell, mert kifogsz készülni.


Maximum csak úgy tudom elképzelni,hogy elkezded a biosz kémiát, és a harmadik évben pedig elkezded a töri németet. Azért a harmadik, mert kb akkorra fognak kifutni a kötelező laborok, és onnan egy kicsit könnyebb lesz a dolgod.


Egyébként melyik intézmény indít levelezőn ilyen képzést?

2016. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!