Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék matekot tanulni...

Hol tudnék matekot tanulni ingyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan érettségin, 17 éves tanuló vagyok, aki olyan problémával küzd, hogy a matek tanárja csak ÓRÁT TART és nem TANÍT. Tehát, nálam ez a két szó nagy különbség, ugyanis bejön órára és elkezd magyarázni, de egyáltalán nem éri senkit (mindenki bukik, kivéve aki kedves a tanárral) Nos, én pont az vagyok, akit nem érdekel hogy megy át, de érettségin nem fog sikerülni, ha így halad. Amikor lebetegedett ez a tanár akkor jött egy másik helyettesítőnek, és mindenki érti az egész dolgot, még én is megértettem, de félek ez kevés lesz, ugyanis jön vissza a tanár.


2016. okt. 18. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Facebook Taníts meg csoport.
2016. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!