Fogalmam sincs, hogy mi legyek, van tanacsotok vagy egy jo palyavalasztasi tesztetek szamomra?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy valamifele jo palyavalasztasi tesztet vagy barmit.

Jelenleg mernokinformatikan vagyok es nem biztos, hogy ebben szeretnek elhelyezkedni (jol megy egyebkent szoval nem ilyen jellegu a gond), de nem vagyok biztos magamban. Nagyon sok minden erdekel de sajnos egyik sem hivatas szinten es fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. :( Felev vegeig kellene eldontenem mert ha szakot valtanek, akkor addig nem fizetos, de otlet sincs. Szeretek nyelveket tanulni es olvasni, de az a gond, hogy ilyen jellegu szakokkal viszont képtelenség elhelyezkedni.



2016. okt. 19. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól megy és kedveled, amit csinálsz, csináljad tovább, ne bizonytalanodj el magadban! (:

Nyelveket amúgy is tudsz tanulni, esetleg felveszel szabválként máshonnan egy kurzust, keresel egy nyelvtanárt, olvasásra meg ott a szabadidőd. Mérnökökből és informatikusokból nagyon nagy a hiány, úgyhogy ha szereted, ne hagyd abba, a további érdeklődési köreidet viszont nem kell emiatt mellőznöd. (:

2016. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is végezd inkább el. Nagyon keresettek most az informatikusok. Én mérnökként végeztem, mégis egy infós cégnél helyezkedtem el, hát még ha infót is tanultam volna, mégtöbb lehetőségem lenne.


Nyelveket tanulhatsz suli mellett is, vagy majd ha külföldre mész dolgozni, mert infós diplomával jó esélyed lesz erre is.

2016. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!