Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tanuljak tovább? Részlet...

Merre tanuljak tovább? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Magamról egy picit: én imádok utazni, bárhova nagy lelkesedéssel megyek. Egy régi titkos vágyam pedig az, hogy a nevem előtt ott legyen a dr. rövidítés, de ezt még a szüleimnek sem mondtam el. Nem vagyok rossz tanuló, 11. évfolyamba járok, leérittségiztem és a B2-es nyelvvizsgát is megszereztem angolból. Van olyan szakma számomra ahol ki tudom tölteni az utazás iránti vágyamat és doktor is vagyok? (Mivel nem bírom a vért, az orvosi pálya ki van zárva) Hasznos tippeiteket várom itt vagy akár üzenetben.

2016. okt. 20. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Ebben az esetben én jogra mennék, ahol keresni fogsz annyit, hogy legyen miből utazni. :) Olyan munka kevésbé vsz, h a munkád legyen az utazás - kivéve, ha ledoktorálsz és elhelyezkedsz egy olyan helyen, aminek semmi köze nincs a dr címhez. Mondjuk elmész pilótának, légiutas kisérőnek, hajóra felszolgálónak stb. :D
2016. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Eloszor elmesz valamilyen nyelvtanari szakra, peldaul angol orosz vagy angol nemet es elvegzed. Utana ledoktoralsz es megcsinalod a fordito tolmacs mesterkepzest. Kesobb fordito tolmacs lehetsz vagy idegenvezeto kulfoldon vagy nagykovetsegeket is dolgozhatsz. Igy utazhatsz is es doktor is lehetsz :)
2016. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!