Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen téren tanuljak tovább...

Milyen téren tanuljak tovább szerintetek? Várom az ötleteket, részletek a bejegyzésben.

Figyelt kérdés

Először is fontos megjegyeznem, hogy év vesztes vagyok, emellett volt hogy ki is hagytam egy évet. Elvégeztem egy webmesteri okj tanfolyamot, és ebből kifolyólag adódik, hogy 23 évesen mindig ott vagyok ahol a part szakad. Van egy okj papírom amivel ilyen téren esélye sincs az embernek elhelyezkedni.


Most kezdek bele egy angol nyelvtanfolyamba, leteszem a középfokú nyelvvizsgát, majd tavasszal megint nekifutok az érettséginek mert nagyon szar lett. Csak még azt nem tudom melyik tárgyból, attól függ hova jelentkezek.


Vendéglátás és turizmus szakra terveztem jelentkezni, de alacsony a fizetés. Még külföldön se érné meg annyira, bár ott már meglehet belőle élni. De annyira nem is vonz, csak nem volt jobb ötletem.

Igazából az informatikai programozás érdekelne, de ott a matek, ami nagyon nehéz, ahhoz pedig mindig is hülye voltam. Nincs második esélyem, hogy ha ne adj isten kibuknék akkor nem mehetek másik szakra azt követő évben, mivel a szüleim tovább nem támogatnának. Teljesen jogosan, tehát mehetnék főállásba postásnak, vagy tescoba vagy ilyesmi helyre, amihez nem fűlik a fogam


A jogi pálya hidegen hagy, nem tudnám élvezni. Komédiára meg nem megyek, mert elvesztegetett évek lennének. Mi jöhet még számításba? Ami fontos, hogy nagyon komoly matematika tudásra ne legyen szükség azon a szakon, ezt az egyet kerülném. Egyébként minden mást beseggelnék becsülettel


Sajnos nincs ötletem, remélem tudtok tippeket adni, hogy milyen irányba mehetnék tovább esetleg ezeken kívül


2012. szept. 19. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!