Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rekreációszervezés és egészség...

Rekreációszervezés és egészségfejlesztés az SZTE-n. Mi kell a felvételihez? Miből kell érettségiznem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. szeptemberétől sajnos megszűnik minden egyetemen a rekreációszervezés és egészségfejlesztés szak. Lesz helyette sport- és rekreációszervezés nevű szak, ez valószínűleg ugyanaz lesz. Az elfogadott érettségik: biológia, földrajz, testnevelés, magyar, történelem, idegen nyelv.
2016. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet jelentkezni rá, ck mas neven fut majd, v ck 2018-ban lehet ra jelentkezni?
2016. okt. 27. 08:33
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2016. nov. 6. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szak ebben a formában meg fog szűnni és egybe lesz vonva a jelenlegi sportszervező alapszakkal, ezért lesz az a neve amit az első is írt. Ez természetesen tantervben, végzettségben és talán lehetőségekben is teljesen más szakot jelent, de hogy ezt hogy oldják meg az érintett egyetemek és karok, az még mindig rejtély. Én a TF-ről tudok nyilatkozni, oda jártam és ugyanezen a szakon (reki) szereztem diplomát.
2016. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!