Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE TTIK INFO MSC LEHETŐSÉGEK?

SZTE TTIK INFO MSC LEHETŐSÉGEK?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelenleg 11. osztályos tanuló vagyok, nemrég határoztam el hogy az informatika szakirány felé specializálódom. Sajnos programozó tapasztalattal még nem rendelkezem, a nyár folyamán szeretnék komolyabban elmélyülni a dologban. Azonban lenne pár kérdésem a fent említett témával kapcsolatban:

1. Milyen véleményen vagytok a szegedi egyetemről? Az SZTE mennyire ad jó programozási és informatikai alapot? (Természetesen ezt otthon tovább fejleszteném)

2.Szeretném tudásomat több irányba kamatoztatni, így gondolkoztam a programozó bsc szakon, majd gazdasági info msc, esetleg fordítva, vagy maradjak végig a programozásnál?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 16. 00:29
 1/1 anonim válasza:
Az SZTE nagyon jó anyukâm anno ott végzett.
2016. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!