Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges max pontos történel...

Lehetséges max pontos történelem emelt szóbelit csinálni?

Figyelt kérdés

Idén újra emelt törizek, és 2 hét múlva szóbeli. De már most aggódok, ugyanis muszáj max pontosra megcsinálnom, hogy összesen meglegyen a 90%.

Májusban 50/60 pontos lett a szóbelim, pedig jónak mondják az előadó képességemet, és mindent elmondtam (szóbeli előtt másfél órával elolvastam a témakört), és az összes forrásról beszéltem, szóval most aggódom, mert nem tudom mit hibáztam. És félek, hogy bármennyire is jól csinálom, megint nem lesz meg a maximális pontszám, márpedig az 50 pont idén sem elég.

Köszönök minden tanácsot!


2016. okt. 25. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet :) mobdjuk en nem toribol csinalltam maxpontosat (mert nem abbol mentem) de az osztalyombol harman is megcsinalltak. A max pont trukkje h a tudasodon felul megnyerd magadnak a vizsgaztatokat. (Ha kell tipp h hogyan nyerd meg oket csak irj) egyebkent meg sok sikert ;)
2016. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán meglehet csinálni!

Én idén emelteztem töriből és 58 pontot kaptam a szóbelin. Pedig nem is beszéltem sokat.

2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!